Wyniki wyborów

Wschody i zachody Słońca

Wybory Wójta, Radnych Gminy i Powiatu w wyborach gminnych - 7 kwietnia 2024r


Wyniki głosowania na Wójta Gminy Kobierzyce:

1. KOPEĆ Piotr Stanisław (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KOPCIA PRZYJAZNA GMINA),
- liczba zdobytych głosów - 4 803 ( 51,21% z liczby oddanych w wyborach głosów ).
Kandydat został wybrany w pierwszej turze głosowania

2. RYTELEWSKA Maja Elżbieta (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĘDZIE LEPIEJ),
- liczba zdobytych głosów - 2 655 ( 28,31% z liczby oddanych w wyborach głosów ).

3. MOŁOŃ Radosław Tomasz (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA MOŁONIA PONAD PODZIAŁAMI),
- liczba zdobytych głosów - 1 921 ( 20,48% z liczby oddanych w wyborach głosów ).


Wyniki głosowania na Radnych Gminy Kobierzyce:

znak wypunktowania treści    Kandydaci, którzy uzyskali mandat w okręg wyborczym nr 1 w wyborach do Rady Gminy Kobierzyce, obejmujący Budziszów, Cieszyce, przysiółek Jaroniów, Damianowice, Dobkowice, Jaszowice, Kobierzyce, Kuklice, Magnice, Pełczyce, Pustków Wilczkowski, Rolantowice, Solna, Szczepankowice, Tyniec nad Ślęzą, przysiółek Tyńczyk, Wierzbice :
- SZWED Wiesław Marek - 416 głosów
- RAŚ Adam Józef - 211 głosów
- WRONKOWSKI Łukasz - 270 głosów
- KASPRZYK-CZEPIELINDA Apolonia Maria - 129 głosów
- ROZNERSKI Grzegorz Szymon - 114 głosów
- WASIELEWSKA Anna - 142 głosów


znak wypunktowania treści    Kandydaci, którzy uzyskali mandat w okręg wyborczym nr 2 w wyborach do Rady Gminy Kobierzyce, obejmujący Bąki, Biskupice Podgórne, Królikowice, Krzyżowice, przysiółek Wierzbica, Małuszów, Nowiny, Owsianka, Pustków Żurawski, Racławice Wielkie, Tyniec Mały, Żerniki Małe, Żurawice :
- KOPEĆ Piotr Stanisław - 363 głosów
- KRZESŁOWSKI Andrzej - 212 głosów
- PISARSKA Katarzyna Helena - 198 głosów
- DUBAJ-OŁDAK Katarzyna Joanna - 164 głosów
- STYŚ Norbert Dominik - 182 głosów


znak wypunktowania treści    Kandydaci, którzy uzyskali mandat w okręg wyborczym nr 3 w wyborach do Rady Gminy Kobierzyce, obejmujący Bielany Wrocławskie, Chrzanów, Domasław, Księginice :
- REGULSKA Elżbieta - 419 głosów
- GUBERNATOR Anna Stanisława 272 głosów
- GOŁĘBIEWSKA Wanda - 174 głosów
- DROZDOWSKI Krzysztof - 213 głosów
- ZAWISZA Jarosław Jacek - 149 głosów


znak wypunktowania treści    Kandydaci, którzy uzyskali mandat w okręg wyborczym nr 4 w wyborach do Rady Gminy Kobierzyce, obejmujący Ślęza, Wysoka:
- MURACZEWSKI Wiesław Krzysztof - 525 głosów
- ŁUKOWICZ Adrian Krzysztof- 178 głosów
- WÓJCIK Katarzyna Maria - 129 głosów
- PRZEŹDZIĘK Mariusz Adam - 182 głosów
- RYTELEWSKA Maja Elżbieta - 237 głosów





Wyniki w okręgu nr 4 ( gminy: Kobierzyce, Żórawina) w wyborach do Rady Powiatu Wrocławskiego:

Kandydaci, którzy uzyskali mandat:

znak wypunktowania treści    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- HARASNY Marek, - liczba zdobytych głosów - 1 057 ( 7,25% z liczby oddanych w wyborach głosów ).

znak wypunktowania treści    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
- PACHOLIK Ryszard Michał, - liczba zdobytych głosów - 3 202 ( 21,97% z liczby oddanych w wyborach głosów ).
- WILK Maria Wiesława, - liczba zdobytych głosów - 1 099 ( 7,54% z liczby oddanych w wyborach głosów ).
- IGNATOWICZ Julita Anna, - liczba zdobytych głosów - 604 ( 4,14% z liczby oddanych w wyborach głosów ).

znak wypunktowania treści   KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU
- SZAWAN Andrzej, - liczba zdobytych głosów - 1 782 ( 12,23% z liczby oddanych w wyborach głosów ).

znak wypunktowania treści   KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO
- OSTASZEWSKI Tomasz Piotr, - liczba zdobytych głosów - 546 ( 3,75% z liczby oddanych w wyborach głosów ).




znak wypunktowania treści    W okręgu nr 1 do Rady Powiatu Wrocławskiego zostali wybrani :
ZAJĄC Wiesław Antoni,
KRZYŻANOWSKI Arkadiusz Marek,
MALIGA Tomasz Piotr,
BŁOŃSKA Beata Małgorzata,
ADAMEK Wiktor Maciej,
KOZAK Wojciech, CHMIELEWSKA Anna

Gmina: Długołęka
Liczba mandatów: 7

znak wypunktowania treści    W okręgu nr 2 do Rady Powiatu Wrocławskiego zostali wybrani :
CHLEBOSZ Włodzimierz Stanisław,
OSTROWSKA Edyta Kinga,
POTOCKI Roman Paweł

Gmina: Czernica
Liczba mandatów: 3


znak wypunktowania treści    W okręgu nr 3 do Rady Powiatu Wrocławskiego zostali wybrani:
DULSKI Andrzej,
KOSTERSKA Barbara,
KORYTKO Marcin,
ROMAN Agata,
KOZDROWICKI Andrzej Stanisław

Gmina: Siechnice
Liczba mandatów: 5

znak wypunktowania treści    W okręgu nr 4 do Rady Powiatu Wrocławskiego zostali wybrani:
HARASNY Marek,
PACHOLIK Ryszard Michał,
WILK Maria Wiesława,
IGNATOWICZ Julita Anna,
SZAWAN Andrzej,
OSTASZEWSKI Tomasz Piotr

Gminy: Kobierzyce, Żórawina
Liczba mandatów: 6



znak wypunktowania treści    W okręgu nr 5 do Rady Powiatu Wrocławskiego zostali wybrani:
CHMURZYŃSKI Piotr Michał,
KURYŚ Hieronim Stanisław,
JAMROZIK Andrzej,
HRYNIEWICZ Sławomir Bogusław,
KOPEĆ Antoni

Gmina: Kąty Wrocławskie
Liczba mandatów: 5

znak wypunktowania treści    W okręgu nr 6 do Rady Powiatu Wrocławskiego zostali wybrani:
ŁYSIAK Piotr Włodzimierz,
WAKSMUNDZKI Grzegorz Patryk,
KONOPKA Mariusz Edward

Gminy: Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski
Liczba mandatów: 3

Wyniki wyborów do sejmików wojewódzkich
Lokale wyborcze w gminie Kobierzyce

Lokale wyborcze w gminie Kobierzyce


Szkoła Podstawowa im. UNICEF Adres: ul. Akacjowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś Bielany Wrocławskie, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bzowa, Dębowa, Dworcowa, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kłodzka, Kolejowa, Letnia, Lipowa, Majowa, Makowa, Platanowa, Polarna, Sosnowa, Widok, Wiosenna, Zimowa, Śnieżna, Rzemieślnicza, Przedwiośnie, Dwa Światy, Fiołkowa, Klecińska, Konwaliowa, Lawendowa, Liliowa, Magnoliowa, Polna, Różana, Serialowa, Storczykowa, Wrocławska, Ryżowa, Jaśminowa, Nektarowa, Irysowa, Krokusowa, Filmowa, Błękitna, Atramentowa, Niebieska, Szwedzka, Teatralna, Handlowa, Macmillana, Magazynowa, Francuska, Czekoladowa, Towarowa, Tyniecka

Świetlica Wiejska, Adres: ul. Świdnicka 6, 55-040 Tyniec Mały, Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Nie, Opis granic obwodu: Wsie: Tyniec Mały, Biskupice Podgórne,

Świetlica Wiejska w Krzyżowicach Adres: ul. Główna 18 a, 55-040 Krzyżowice Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wsie: Krzyżowice, przysiółek Wierzbica, Małuszów

Szkoła Podstawowa im. Polskich Odkrywców i Podróżników Adres: ul. Parkowa 7, 55-040 Kobierzyce, Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś Kobierzyce

Zespół Szkolno-Przedszkolny Adres: ul. Kolejowa 46, 55-040 Pustków Żurawski Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Nie, Opis granic obwodu: Wsie: Owsianka, Pustków Żurawski, Żurawice

Świetlica Wiejska Adres: ul. Tarnopolska 15, 55-040 Wierzbice Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś: Wierzbice

Świetlica Wiejska Adres: 4a, 55-040 Rolantowice Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wsie: Budziszów, Cieszyce, przysiółek Jaroniów, Damianowice, Dobkowice, Rolantowice

Świetlica Wiejska Adres: ul. Sportowa 1, 55-040 Tyniec nad Ślęzą Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wsie: Tyniec nad Ślęzą, przysiółek Tyńczyk


Świetlica Wiejska Adres: ul. Wrocławska 35, 55-040 Domasław Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wsie: Domasław, Chrzanów

Zespół Szkolno-Przedszkolny Adres: ul. Chabrowa 99, 52-200 Wysoka Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś Wysoka, ulice: Brzozowa, Chabrowa, Różana, Fiołkowa, Kolorowa, Malinowa, Jeżynowa, Lipowa, Leszczynowa, Parkowa

Zespół Szkolno-Przedszkolny Adres: ul. Chabrowa 99, 52-200 Wysoka, Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś Wysoka, ulice: Bajeczna, Biedronki, Cisowa, Cztery Podkowy, Irysowa, Jaśminowa, Jaworowa, Konna, Majowa, Malownicza, Motylkowa, Ogrodowa, Pogodna, Radosna, Sezamkowa, Trzmielowa, Wiosenna, Wrocławska, Jasna, Łagodna, Miodowa, Nastrojowa, Nektarowa, Bratnia, Działkowa.




Szkoła Podstawowa im. UNICEF Adres: ul. Akacjowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Nie, Opis granic obwodu: Wieś Bielany Wrocławskie, ulice: Agrestowa, Boczna, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Cicha, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Czereśniowa, Poziomkowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jeżynowa, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Miodowa, Modrzewiowa, Morelowa, Ogrodowa, Południowa, Porzeczkowa, Sadownicza, Słoneczna, Spokojna, Świerkowa, Truskawkowa, Wiśniowa, Cedrowa, Działkowa, Iglasta, Logistyczna, Przestrzenna, Tęczowa, Belgijska, Ryszarda Chomicza, Wiklinowa, Amazon

Świetlica Wiejska w Ślęzie Adres: ul. Główna 23A, 55-040 Ślęza Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś Ślęza

Świetlica Wiejska w Królikowicach Adres: ul. Boczna 2a, 55-040 Królikowice Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wsie: Królikowice, Bąki, Nowiny

Świetlica Wiejska w Księginicach Adres: ul. Oławska 2, 55-040 Księginice Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś: Księginice

Świetlica Wiejska w Kuklicach Adres: ul. Kasztanowa 13, 55-040 Kuklice Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś: Kuklice

Świetlica Wiejska w Magnicach Adres: ul. Kwiatowa 14, 55-040 Magnice Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś: Magnice

Świetlica Wiejska w Pełczycach Adres: ul. Długa 3, 55-040 Pełczyce Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś: Pełczyce

Świetlica Wiejska w Pustkowie Wilczkowskim Adres: ul. Domianowicka 2a, 55-040 Pustków Wilczkowski Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wsie: Jaszowice, Pustków Wilczkowski

Świetlica Wiejska w Solnej Adres: ul. Krucza 12B, 55-040 Solna Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś: Solna

Świetlica Wiejska w Szczepankowicach Adres: ul. Wrocławska 7A, 55-040 Szczepankowice Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wieś: Szczepankowice

Świetlica Wiejska w Żernikach Małych Adres: ul. Sportowa 14, 55-040 Żerniki Małe Typ obwodu: stały, Numer okręgu do Sejmu: 3, Numer okręgu do Senatu: 6, Obwód przystosowany dla niepełnosprawnych: Tak, Opis granic obwodu: Wsie: Żerniki Małe, Racławice Wielkie